Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

JBL E65BTNC - white

1016800

JBL E65BTNC - white

Kalkulačka splátek CETELEM
3298 Kč
2726 Kč bez DPH

Dostupnost: Dodání 3 dny

Part no.: 6925281930164

Kód produktu: 70865894

Váha: 0,78 kg


Popis produktu

JBL E65BT jsou stylová bezdrátová sluchátka s mikrofonem v bílém provedení, která zaujmou prvotrídními materiály a špickovým zvukem. Sluchátka využívají aktivní potlacení hluku, a i proto se mohou pyšnit tak skvelými vlastnostmi, na jaké jsme u JBL zvyklí.

Pohodlí poskytuje hlavový most, který je tkaný, stejne tak jako tvarované náušníky poskytující maximální komfort po celou dobu poslechu. Doprejte si krištálove cistý bezdrátový zvuk a pohodlné telefonování bez potreby použití rukou - JBL E65BT totiž umožnují jak bezdrátový, tak i drátový režim. Integrovaná baterie slibuje výdrž až 24 hodin v módu Bluetooth, s aktivním potlacením hluku je poté výdrž až 15 hodin. Plne nabití pak zabere približne dve hodiny.

Klícové vlastnosti sluchátek s mikrofonem JBL E65BT cerná
- Active Noise Cancelling - aktivní potlacení hluku
- Odnímatelný kabel s ovládáním
- Výdrž až 24 hodin
- Tkaný hlavový most
- Rychlé nabití - do dvou hodin
- Cerné provedení

Sluchátka s charakteristickým zvukem JBL
Výhodou sluchátek JBL E65BT v cerné barve je, že je lze spárovat hned se dvema zarízeními, a zatímco budete poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo sledovat film, budete mít jistotu, že nezmeškáte duležitý telefonní hovor. Mezi zarízeními lze samozrejme libovolne prepínat. Soucástí sluchátek je také odnímatelný tkaninový kabel, který je vyroben speciální technologií proti zamotávání, a navíc je vybaven jednotlacítkovým dálkovým ovládáním. Jiste oceníte i možnost složení, díky cemuž lze sluchátka bezpecne prepravovat, aniž by zabrala mnoho místa.

Obsah balení JBL E65BT
Sluchátka JBL E65BTNC
Odpojitelný kabel
Nabíjecí kabel
Zárucní list
Bezpecnostní list
Pruvodce rychlým nastavením